Referencie

welding city

Strojárska činnosť

Miesto plnenia: Česká republika, Olomouc, Šantovka.

Predmet činnosti: výstavba nákupného centra. Zváranie oceľových konštrukcií metódou 111 čierna a montáž oceľových konštrukcií podľa zámočníckych výkresov. 

Miesto plnenia: Slovenská republika, Bratislava, Volkswagen.

Predmet činnosti: výstavba výrobnej haly pre Volkswagen Up!. Zváranie oceľových konštrukcií metódou 111 čierna a montáž oceľových konštrukcií podľa zámočníckych výkresov.

Miesto plnenia: Nemecko, Steinheim – Sandebeck, Kronospan GmbH.

Predmet činnosti: montáž 70 tonového kotla. Montáž spaľovacieho kotla na komplet pomocou 2 žeriavov a taktiež montáž oceľových konštrukcií podľa zámočníckych výkresov. Dokončovanie haly, v ktorej bol kotol osadený.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Veľký Meder, WEBASTO.

Predmet činnosti: výstavba priemyselnej haly. Zváranie metódou 111 čierna a montáž oceľových konštrukcií podľa zámočníckych výkresov, profily U, L, T, jakle, brány atď..

Miesto plnenia: Slovenská republika, Hlohovec, AKATECH II.

Predmet činnosti: výstavba priemyselnej haly. Zváranie metódou 111 čierna a montáž oceľových kontštrukcií podľa zámočníckych výkresov, stožiare atď..

Miesto plnenia: Nemecko, Herten, Herta GmbH, Nestlé.

Predmet činnosti: montáž nerezového potrubia podľa izometrických výkresov.

Miesto plnenia: Česká republika, Ostrava.

Predmet činnosti: montáž dopravníkov. Príprava železiarne na spustenie prevádzky.

Miesto plnenia: Česká republika, Loučovice.

Predmet činnosti: montáž potrubí z čierneho materiálu podľa izometrických výkresov, montáž komponentov kotla, montáž komponentov turbín a chladiaceho systému a taktiež aj zámočnícke práce.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Levice.

Predmet činnosti: výroba komponentov z ocele, rebríky, plošiny, schody, podľa zámočníckych výkresov.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Bratislava, výrobná hala.

Predmet činnosti: výroba komponentov z ocele, rebríky, plošiny, schody, podľa zámočníckych výkresov a následná montáž na stavbe.

Miesto plnenia: Južná Amerika, Čile, Tocopilla.

Predmet činnosti: zváranie oceľových konštrukcií metódou 111 čierna, 135 a montáž oceľových konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie. Ďalej zváranie potrubí z čierneho materiálu argónom. Kontrola zvarov röntgenom.

Miesto plnenia: Nemecko, Düsseldorf.

Predmet činnosti: zváranie v elektrárni a to oceľových konštrukcií, hrubých plechov atď., metódou 111 čierna a 136, zvary boli kontrolované ultrazvukom. Zváranie hliníku, úchyty a ďalšie komponenty z hliníku. Zváranie potrubia z čierneho materiálu a zváranie turbíny argónom. Kontrola zvarov na 100% röntgen. Ďalej zváranie     generátoru, kondenzátorov, U profilov, vysoko tlakovej parnej turbíny a zváranie potrubí z nerezového materiálu, zvary boli kontrolované 100% röntgenom. Zámočnícke práce, montáž oceľových konštrukcií, ako aj ďalšie montážne práce.

Miesto plnenia: Nemecko, Kolín nad Rýnom.

Predmet činnosti: rekonštrukcia starého kúrenia na nové kúrenie. Zváranie metódou 311, plameňom, autogénom a to potrubí z čierneho materiálu na zrkadlo. Zvary boli kontrolované vizuálne a tlakovou skúškou so silou 6 atmosfér. Ďalej kúrenárske práce, potrubárske práce, montáž potrubia.

Miesto plnenia: Poľsko, Opolskie.

Predmet činnosti: zámočnícke práce, demontáž, montáž a zváranie oceľových konštrukcií. Zváranie prstencov na potrubí, zvary boli vykonávané väčšinou nad hlavou, ale aj v rôznych iných polohách. Zváranie prebiehalo metódou 136, v areáli fabriky na výrobu OSB dosiek.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Žilina, tepláreň.

Predmet činnosti: zmena výrobného procesu spočívajúceho v denitrifikácii K1, K2, K3 – odstraňovanie dusičnanov z vody. Zámočnícke práce, montáž oceľových konštrukcií, zábradlí, plošín a schodíšť. Potrubárske práce, montáž vzduchového potrubia ku kotlu, ďalej montáž servomotorov. Zváranie metódou 111 čierna oceľových konštrukcií, potrubí, kanálov na uhlie, dymovodov, konzol, ako aj rozpaľovanie. Kontrola zvarov vykonaná kapilárnou skúškou. Ďalej zváranie čiernych potrubí argónom.

Miesto plnenia: Nemecko, Aachen, Aguis Plaza.

Predmet činnosti: montáž vzduchotechniky, klimatizácií, v nákupnom centre. Ťahanie trás hranatých rozvodov vzduchu, stúpačiek s veľkými priemermi od pivnice, až po samotný vrch, po 5. poschodie nákupného centra. Montáž vzduchotechniky bola vykonaná šróbovaním.

Miesto plnenia: Nemecko, Berlín, Pankow.

Predmet činnosti: montáž nerezového potrubia lisovacím systémom press fitting pri výstavbe bytových domov. Ďalej zváranie potrubí z čierneho materiálu                  autogénom, kontrola zvarov tlakovými skúškami vodou a vzduchom. Montáž kúrenia z čierneho materiálu, montáž rozvodov z kotolne smerom k bytovým jednotkám.     Kompletná montáž kotolne. Osádzanie tepelných potrubných trás. Osádzanie potrubí pre pitnú vodu a pre dažďovú vodu. Izolovanie potrubí. Montáž odpadových PVC potrubí, Geberitov, filtrov, ventilov a pod..

Miesto plnenia: Nemecko, Gummersbach, Sonnenberg, Gewerbepark. 

Predmet činnosti: montáž rozvodov vzduchu, vzduchotechniky podľa výkresovej dokumentácie v tréningovom centre. Montáž hlavných a vedľajších trás vykonávaná šróbovaním hranatých potrubí, ako aj oblých Spiro potrubí.

Miesto plnenia: Nemecko, Biessenhofen, Nestlé.

Predmet činnosti: zváranie tankov na mlieko a prípojok na tanky argónom. Montáž nerezových potrubí na paru DN 250, s hrúbkou stien 10 mm. Montáž potrubných rozvodov vody a kyseliny. Prerábanie kondenzačných staníc a potrubných trás v mliekárni. 

Miesto plnenia: Švédsko, Göteborg.

Predmet činnosti: zváranie čierneho potrubia argónom na röntgen. Ďalej zváranie hrubých plechov metódou 136, opláštenie dymovodov a rôzne zámočnícke práce v spaľovni odpadu.

Miesto plnenia: Nemecko, dielňa.

Predmet činnosti: zváranie oceľových konštrukcií, hrubých plechov, konzol, podstavcov pod čerpadlá, pásovín a U profilov a pod., s CO2, metódou 135.

Miesto plnenia: Nemecko, montážne práce na 4 rôznych miestach.

Predmet činnosti: zváranie tenkostenných nerezových potrubí, s hrúbkou stien do 3 mm. Ďalej zváranie vzduchových potrubí DN 150, s hrúbkou stien 4 mm z čierneho materiálu. Zváranie bolo vykonávané argónom. Kontrola zvarov prebehla 100 % röntgenom.

Miesto plnenia: Nemecko, Brémy, Duckwitzstr. 55, Real Markt.

Predmet činnosti: montáž kúrenia v nákupnom centre. Rekonštrukcia kotolne. Pripájanie potrubí z čierneho materiálu ku kotlu. Pripájanie prívodu plynu ku kotlu,     montáž rozvádzačov a pod..

Miesto plnenia: Švédsko, Norrkoping. 

Predmet činnosti: zváranie membránových stien a ék na kotly argónom čiernym a prechodovou elektródou v spaľovni odpadov. Kontrola zvarov prebehla röntgenom.

Miesto plnenia: Švédsko, Norrkoping, dieľňa.

Predmet činnosti: zváračské práce v dielni metódami argón čierny, 111 čierna a 135.  Montáž vyrobených komponentov z dielne na stavbe.

Miesto plnenia: Švédsko, Sandviken.

Predmet činnosti: zváranie potrubí, membránových stien, praporkov a pod. na kotly. Zváračské práce prebehli metódami argón čierny, 111 čierna a 135. Kontrola zvarov bola vykonaná röntgenom.

Miesto plnenia: Nemecko, dielňa.

Predmet činnosti: zámočnícke a potrubárske práce. Zváranie nerezových potrubí s priemermi od DN 110 do DN 400 argónom, aj na kývačku. Ďalej zváračské práce argónom na čiernych potrubiach s priemermi DN 60, na vodu a na kúrenie. Opieskovanie materiálov a pod..

Miesto plnenia: Nemecko, Heiligengrabe. 

Predmet činnosti: mechanické práce, výmena ložísk na lise na OSB dosky. 

Miesto plnenia: Nemecko, Essen Oldenburg, poľnohospodárska fabrika.

Predmet činnosti: montáž potrubí podľa izometrických výkresov z čierneho materiálu a z nerezu. Zváranie nerezových potrubí argónom. Kontrola zvarov prebehla       pomocou röntgenu. Montáž chladenia, montáž a zváranie potrubí na čpavok. 

Miesto plnenia: Nemecko, Stuttgart, Porsche.

Predmet činnosti: montáž kúrenia vo výrobnej fabrike. Montáž rozvodov na klimatizáciu a na kúrenie. Zváranie čiernych potrubí do veľkosti DN 150 s autogénom.      Lisovanie medených potrubí. Montáž centrály, rozvodne na klimatizačné jednotky. Izolácie potrubí. Montáž klimatizácie na strop.

Miesto plnenia: Nemecko, Bremerhaven, Deutsche See, fabrika na spracovanie rýb.

Predmet činnosti: demontáž starého potrubného mostu na čpavok a následná montáž nového. Ďalej zváranie argónom vysokotlakových tenkostenných nerezových potrubí na amoniak, s priemermi DN 50, DN 80, DN 100 a DN 200. Zvary boli kontrolované pomocou röntgenu. Vykonávanie potrubárskych prác, montáž potrubí a chladenia.

Miesto plnenia:  Nemecko, Euskirchen, Nestlé Purina Pet Care, fabrika na výrobu krmív pre zvieratá.

Predmet činnosti: zváranie argónom potrubí z čierneho materiálu a z nerezového materiálu, s priemermi DN 50, DN 60, DN 80 a DN 100. Montáž potrubí na                 protipožiarnu vodu. Ďalej montáž stanice na pitnú vodu. Ťahanie potrubných trás na streche.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Hencovce, BUKÓZA HOLDING, a.s..

Predmet činnosti: demontáž starých filtrov a následná montáž nových filtrov. Demontáž starých klapiek a následná montáž nových klapiek. Demontáž košov,            laminérov, pomocou pálenia autogénom, ich čistenie a následná montáž čistých košov, laminérov, pomocou zvárania metódou 111 čierna. Zváranie výsypiek a rôznych úchytov, pod kotlom, metódou 111 čierna a pod.. Ďalej rôzne zámočnícke práce a vyrezávanie starých hrubých plechov. Čistiace práce po dokončení odstávky.

Miesto plnenia: Nemecko, Wilsdruff, B. Braun Medical AG, farmaceutická fabrika, na výrobu dialyzátorov a zdravotníckych potrieb.

Predmet činnosti: prerábanie čerpadiel na kondenzátory. Prerábanie ventilov a dorábanie konzol. Montáž izometrických trás z tenkostenných nerezových potrubí s malými priemermi. Výmena tesnení na čerpadlách. Ďalej rôzne zámočnícke, dokončovacie a montážne práce, podľa výkresovej dokumentácie a celková kontrola pred finálnym spustením prevádzky.

Miesto plnenia: Nemecko, Ladenburg, Jungbunzlauer Ladenburg GmbH, biotechnologická spoločnosť.

Predmet činnosti: montáž izometrických potrubných trás z tenkostenných a z hrubostenných nerezových potrubí v exteriéri. 

Miesto plnenia: Nemecko, Zella – Mehlis, RABA Südwestthüringen, spaľovňa odpadov. 

Predmet činnosti: zváranie argónom potrubí, membránových stien na kotly, z čierneho materiálu, 16Mo3, s priemermi DN 40 a s hrúbkou stien 6 mm. Zvary boli         kontrolované röntgenom. Ďalej zámočnícke práce, brúsenie, úkosovanie pomocou úkosovačky, heftovanie, rezanie, vyrezávanie a čistenie na potrubiach. 

Miesto plnenia: Nemecko, Geisenfeld, Kaufland, logistické centrum. 

Predmet činnosti: napájanie klimatizačných jednotiek, montáž regulačných ventilov. Ďalej potrubárske práce na potrubiach z čierneho materiálu a z nerezového       materiálu. 

Miesto plnenia: Nemecko, Hamburg, Nestlé, čokoládovňa.

Predmet činnosti: zváranie potrubí argónom a zámočnícke práce.

Miesto plnenia: Nemecko, Landstuhl, dielňa.

Predmet činnosti: montáž rôznych plechov. Montáž brán, zváracie práce metódou 111 čierna a ďalšie zámočnícke práce.

Miesto plnenia: Nemecko, Kolín nad Rýnom, REWE Digital.

Predmet činnosti: pozičné zváranie argónom chladenia, potrubí z čierneho materiálu na čpavok, s hrúbkou stien 3, 6 mm. Zvary boli kontrolované pomocou röntgenu. Potrubárske práce na potrubiach z nerezu a z čierneho materiálu, s priemermi DN 65, DN 80, DN 100 a DN 125, napájanie potrubných trás na vodu. Brúsenie a              úkosovanie potrubí. Ďalej rôzne zámočnícke a montážne práce. Uvedené práce boli vykonávané v strojovni a na streche.

Miesto plnenia: Nemecko, Luneburg, bytové domy.

Predmet činnosti: kúrenárske práce. Výmena starých ventilov, za nové ventily. Ďalej odvzdušňovanie radiátorov v bytoch.

Construction Workers Looking at Roof

Stavebná činnosť

Miesto plnenia: Slovenská republika, Bratislava, Petržalka, Andrusovova 1.

10042012512

Predmet činnosti: zateplenie obvodového plášťu, polystyrén, nobasil,
bytový dom.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Bratislava, Petržalka, Smolenická 5.

Predmet činnosti: zateplenie obvodového plášťu, polystyrén, nobasil, murárske práce, bytový dom.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Levice, Vojenská ulica.08082012605

Predmet činnosti: výkopové práce.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Šamorín, Čilistov, Hipo Arena.

Predmet činnosti: výkopové a zemné práce.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Bratislava, Volkswagen.

Predmet činnosti: výkopové práce.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Banská Štiavnica, rodinný dom.

Predmet činnosti: pokládka dlažby a obkladov, sadrokartón.

Miesto plnenia: Švédsko, Norra Strandgatan.

Predmet činnosti: výstavba priemyselnej haly, betonáž, šalovanie, debnenie, DOKA podľa stavebných výkresov.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Tlmače, rodinný dom.

Predmet činnosti: búracie práce, demontáž betónových skruží zo studne.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Šaľa, Duslo.

Predmet činnosti: šalovanie, debnenie, DOKA, odlievanie betónu, betonáž, tesárske práce, podľa stavebnej výkresovej dokumentácie. Ďalej pomocné stavebné práce. 

Miesto plnenia: Slovenská republika, Levice.

Predmet činnosti: búracie práce v bytovom dome. Odstránenie nenosnej priečky tvaru L, v byte, 1. polovica z liateho betónu s roxormi a 2. polovica z porobetónu. Následné upratovacie práce a odvoz stavebného odpadu na skládku odpadu.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Dudince, rodinný dom.

Predmet činnosti: zateplenie obvodového plášťu, polystyrén. Kompletná dodávka s kozami, s lešením a s materiálom.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Levice, viničný dom.

Predmet činnosti: výkopové práce, vykopanie zeminy pri základoch. Šalovanie, odlievanie betónu a zhotovenie venca. Ďalej zhotovenie betónového rámu. Vypratanie zeminy. Kompletná dodávka s materiálom.  

Elektrikar, referencie-1

Elektroinštalačná činnosť

Miesto plnenia: Nemecko, Kaisersesch.

Predmet činnosti: ťahanie káblových trás, montáž žľabov a ako aj ďalšie montážne práce a elektrikárske práce. 

Miesto plnenia: Slovenská republika, Kalná nad Hronom, atómová elektráreň Mochovce, 3. blok a 4. blok.

Predmet činnosti: zapájanie rozvodových skríň, podľa schém. Ťahanie káblov, montáž žľabov na káble.

Miesto plnenia: Slovenská republika, Kalná nad Hronom, atómová elektráreň Mochovce, 3. blok a 4. blok. 

Predmet činnosti: revízne práce, výstupové, čiastkové a dielčie.


 

 

 

 

 

Pozrite si aj fotogalériu našich prác kliknutím sem…